Fontána Veganská kuchařka – Tony a Yvonne Bishop-Weston

299 

Katalogové číslo: 9788073367633 Kategorie: Štítek:

Popis

Transformační síla půstu – Zdravé a chutné pokrmy pro všechny příležitosti

Autoři v této knize postupně uvádějí na pravou míru mylné představy o veganské stravě jako takové. Vysvětlí, že tento způsob stravování nezahrnuje trýznivé sebeodříkání, a názorně vám ukáží, že veganská strava může být chutná, zajímavá, zdravá a pestrá. Najdete zde také srozumitelná výživová doporučení a rady, jak si v rámci veganské stravy zajistit dostatek všech potřebných živin, vitamínů a minerálů.

Kniha obsahuje recepty pro každou příležitost – od snídaní, svačin a jednohubek, přes obědy a večeří pro dny, kdy nemáte moc času na vaření, slavnostnější pokrmy a dezerty pro milovníky sladkostí.

AutorTony a Yvonne Bishop-Weston

Překladatel: Klára Růžičková

Počet stránek: 128

Vazba: Pevná bez přebalu lesklá

ISBN: 978-80-7336-763-3

Vyšlo: 2014

Časté otázky

Cena za Fontána Veganská kuchařka – Tony a Yvonne Bishop-Weston je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fontána Veganská kuchařka – Tony a Yvonne Bishop-Weston si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788073367633.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Tělo napoví II. – Antonie Krzemieňová, Melvil Hacknuté tělo: Zpomalte stárnutí a žijte déle jako superčlověk – Dave Asprey, Jota Cesta ledového muže – Koen de Jong, Wim Hof, Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson