Anag Bez obilovin, bez bolesti – Dr. Peter Osborne

349 

Katalogové číslo: 9788075541604 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Anag

Popis

Zbavte se chronických problémů vysazením lepku

V mnoha případech je chronická bolest součástí autoimunitního onemocnění a lékaři se až příliš často přiklánějí k předepisování léků proti bolesti. Doktor Peter Osborne, přední odborník na potravinové alergie a citlivost na lepek zjistil, že skutečné řešení často spočívá v tom, co jíte.

Znatelné výsledky již během jednoho měsíce!

V této knize autor ukazuje, proč konzumace obilovin způsobuje záněty tkání v těle, nedostatečnou tvorbu vitamínů a minerálů a spouští autoimunitní reakci, která je příčinou toho, že si tělo samo škodí. A také poskytuje praktické kroky k nalezení úlevy. Díky 30dennímu bezlepkovému programu odstraníte veškeré zdroje lepku a jemu podobné látky a již během dvou týdnů zaznamenáte významné zlepšení zdravotního stavu a do měsíce zmizí bolesti.

  •  

Název původní knihy: No Grain, No Pain: A 30-Day Diet for Eliminating the Root Cause of Chronic Pain

Překladatel: 

Edice: 

Počet stránek: 386

Počet ilustrací:

Vazba: brožovaná

Barevnost:

ISBN: 978-80-7554-160-4

Formát: 

Vyšlo: 07/ 2018

 

Časté otázky

Cena za Anag Bez obilovin, bez bolesti – Dr. Peter Osborne je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Anag Bez obilovin, bez bolesti – Dr. Peter Osborne si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075541604.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Naše Nakladatelství Kde se potkává Bůh s medicínou – Donald Walsch, Brit Cooper, Melvil Zdravá střeva – Justin a Erica Sonnenburgovi, Melvil Příběh lidského těla – Daniel E. Lieberman, BrainMarket Záložka do knihy