Naše Nakladatelství Zdraví a fit pro život – 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy – Frank Lipman

399 

Katalogové číslo: 9788073904449 Kategorie: Štítek:

Popis

Zdraví a fit pro život – 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy – Frank Lipman

Čím to je, že přibývám na váze, jsme unavení, máme bolesti, trpíme nemocemi a ztrátou paměti, jak stárneme? A musíme tohle všechno prožívat?

Tyto neduhy se, bohužel, stávají čím dál častějšími i u třicátníků a čtyřicátníků, ale nejsou v žádném případě nevyhnutelné. Ve skutečnosti jsme schopni zůstat štíhlí, energičtí a náš mozek může zůstat jasný a bystrý – pokud mu dáme to, co mozek i tělo potřebuje. Problém je, že většina z nás nechce. Jíme nezdravé potraviny, málo a nekvalitně spíme a máme málo pohybu. Autor v této knize boří řadu mýtů a mylných představ o stárnutí a dietách a nabízí chutné, výživné a zdravé recepty; nákupní seznamy; jednoduchá cvičení, meditace; regenerační cvičení jógy a informace o doplňcích stravy a vitaminech. Dr Lipman rovněž nabízí svůj dvoutýdenní revitalizační program. Kniha pro všechny, který záleží na svém zdraví!

 

Počet stránek: 408

Vazba: pevná

ISBN: 978-80-7390-444-9

 

Časté otázky

Cena za Naše Nakladatelství Zdraví a fit pro život – 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy – Frank Lipman je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Naše Nakladatelství Zdraví a fit pro život – 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy – Frank Lipman si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788073904449.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Nakladatelství Kazda Podstata pouště – Michael Martin, Melvil Zdravá střeva – Justin a Erica Sonnenburgovi, Pravda.Je Bílá kniha – Ramtha, Albatros Media Rozhodni se být zdráv – Jan Vojáček, Věra Keilová