Nejlevnější knihy Jak dál po antibiotikách – Jiří Kuchař, David Frej, Josef Jonáš

269 

Katalogové číslo: 9788072815142 Kategorie: Štítek:

Popis

Jak dál po antibiotikách – Jiří Kuchař, David Frej, Josef Jonáš

Slovo antibiotikum s námi žije od roku 1943 a pro mnoho lidí se stalo synonymem léku. Díky tomu, že je masově začal používat i průmysl produkce masa, stala se už takřka součástí potravního jídelníčku. Z antibiotik se pro mnoho lékařů stalo léčivo první volby, dostávali jsme je od dětství a mnoho lidí je dodnes užívá několikrát ročně. Tato kniha už ovšem reaguje na skutečnost, že jste z nějakého důvodu podstoupili léčbu syntetickými antibiotiky. Není prevencí nebo alternativou, anebo jakoukoli jinou variantou této terapie. Jejím hlavním cílem je přiblížit způsoby, kterými je možné eliminovat negativní dopad menší či větší války, která proběhla (případně probíhá) ve vašem těle. Kterými je do velké míry možné napravit to, co ve vás způsobila léčba syntetickými antibiotiky – ať už se jedná o dětský nebo dospělý organismus – zejména s ohledem na -obnovení střevní mikroflóry, nazývané někdy střevní flóra, střevní mikrobiom nebo mikrobiota -detoxikaci organismu -jeho celkovou revitalizaci Nerozlišujeme přitom, jestli se jedná o syntetická nebo polosyntetická antibiotika, která se průmyslově vyrábějí chemickou syntézou nebo polosynteticky, což v tomto případě znamená, že přírodní látky jsou po získání z mikroorganismů chemicky přeměněny.

 

Jazyk: čeština

Počet stránek: 240

Vazba: pevná

ISBN: 978-80-7281-514-2

Formát: 210 × 150 × 15 mm

 

 

Časté otázky

Cena za Nejlevnější knihy Jak dál po antibiotikách – Jiří Kuchař, David Frej, Josef Jonáš je 269 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nejlevnější knihy Jak dál po antibiotikách – Jiří Kuchař, David Frej, Josef Jonáš si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788072815142.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Albatros Media Do hrnku a misky – Kamila Procházková, Albatros Media Jídlem proti Alzheimerově chorobě – Cinzia Cuneo, HOST Dech – James Nestor, Nakladatelství Kazda Zkuste to doma sami – kuchyně – Smarticular