Now® Foods NOW Essential Oil, Eucalyptus oil (éterický olej Eukalyptus), 30 ml

139 

Katalogové číslo: 733739075451 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Eucalyptus oil (éterický olej Eukalyptus), 30 ml

  • Silně aromatická, kafrová vůně.
  • Dobře se mísící s mátovým a mandarinkovým olejem.
  • Atributy: revitalizace a povzbuzení.

Metoda extrakce: parovodní destilací z listů a malých větví.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% organický eukalyptový olej (Eukalyptus globulus).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno pro vnitřní použití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Eucalyptus oil (éterický olej Eukalyptus), 30 ml je 139 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Eucalyptus oil (éterický olej Eukalyptus), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075451.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Peace, Love & Flowers oil blend (éterický olej směs míru, lásky a květin), 30 ml, Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 8,5W, s ovladačem, stmívatelná, BrainMax Aroma Difuzér HEXA DARK s dálkovým ovládáním, BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, hořká, 80 g