Now® Foods NOW Essential Oil, Naturally Loveable (esenciální olej – přirozeně roztomilá), 30 ml

299 

Katalogové číslo: 733739076113 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Naturally Loveable (esenciální olej – přirozeně roztomilá), 30 ml

  • Teplá, sladká, citrusová vůně.
  • Dobře se mísící s citrónovým a ylang ylang olejem.
  • Atributy: povznášející, romantická, uklidňující.

Metoda extrakce: Citronový olej a pomerančový olej – lisovaný za studena; Olej ze santalového dřeva a olej z ylang-ylangu – destilovaný v páře, jasmínový absolutní – extrahovaný rozpouštědlem

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

Citronový olej, pomerančový olej, Olej Ylang Ylang, olej ze santalového dřeva, jasmínový olej.

Upozornění  

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Naturally Loveable (esenciální olej – přirozeně roztomilá), 30 ml je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Naturally Loveable (esenciální olej – přirozeně roztomilá), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739076113.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Nobilis Tilia – Směs éterických olejů Tantra, 10 ml, BrainMax Aroma Difuzér MANDALA LIGHT s dálkovým ovládáním, BrainMax CéBéCé PAIN, 20%, éterický olej, 10 ml, BrainMax Aroma Difuzér HEXA LIGHT s dálkovým ovládáním