Tělo napoví II. – Antonie Krzemieňová

209 

Katalogové číslo: 9788026085584 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Tonie

Popis

Tělo napoví II.

Tak jako poupata tvoří květy, tak slova se skládají ve věty. Člověk obdivuje jejich krásu a jiný zas hledá svoji spásu… jak žebrák s nataženou rukou chodí a přitom ví, že právě jeho mysl plodí, co v těle se odehrává… žádná sláva… Tak jako záhon tvoří květy, tak knihu zase moudré věty, když teorie se s praxí snoubí… a jako v lese houby, tak mezi lidmi se šíří, že k vám teď míří ‚TĚLO NAPOVÍ‘ a na otázky odpoví, proč v něm ten zmatek máme, jakpak že myslíváme… ‚já chci být zdravé‘ volá, ‚nenuť mne dokola nemocné být! Vždyť já chci žít! Pochop už, co se odehrává v hlavě, když bolí játra právě, když ledvina zase zlobí a hýbat se mohu jen s holí!‘ Vybrat si smíš – žít nebo živořit. Být zdráv či nechat se pokořit. Jak žebrák s nataženou rukou stát, či na cestu k uzdravení se dát. Život může být bojem… ovšem, bojuj s hnojem… do vínku nám rozum dali, a taky s ním počítali. Jenže člověk, tvorstva pán, do truhly jej uschoval. Myšlení jej totiž bolí, raděj bude chodit s holí. Že nejsi ovce ve stádu? Máš právě dobrou náladu? Vezmeš si mne domů a budeme spolu lepší život žít? Ty chceš opravdu zdravý/á být? Pak ti přeji hodně síly, ať tvé nohy tančí jak nožky víly na hebkém lesním paloučku, ať tvůj život není přežívání jen a splní se ti každý sen.

 

AutorAntonie Krzemieňová

Počet stránek: 139

Vazba: pevná vazba

ISBN: 978-80-260-8558-4

Vyšlo: 15.10.2015

Časté otázky

Cena za Tělo napoví II. – Antonie Krzemieňová je 209 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tělo napoví II. – Antonie Krzemieňová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788026085584.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: HOST Dech – James Nestor, Kosmas Tajemství zdravého stárnutí – Patrick Holford, Jerome Burne, Melvil Cirkadiánní kód proti cukrovce – Satchin Panda, Melvil Proč spíme – Matthew Walker