Jota Pomalu – Brooke McAlaryová

249 

Katalogové číslo: 9788075657145 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Jota

Popis

Pomalu

Žít život jednoduše.Neustálá potřeba dosahovat úspěchů a hromadit „nutné vymoženosti“ nás snadno může zdeptat natolik, že si ani nevšimneme drobných radostí a příležitostí zpomalit: procházky v lese, zábavy s rodinou, soukromé chvilky vděčnosti za dary života…Jednoho krásného dne přišla Brooke McAlaryová na to, že klíčem ke štěstí je žít prostě a plně. Přibrzdila svůj dosavadní stresující život a přeorganizovala ho tak, aby nepodléhala tlaku každodennosti, ale víc si všímala a užívala drobných a jednoduchých věcí. Kromě povzbuzujících osobních příběhů o tom, jak Brooke střídavě padala a zase vstávala a jak se postupně vypořádala s těžkostmi při změně životního stylu, vám kniha Pomalu nabídne i praktické rady, jak začít žít pomalu: generální úklid v životě i doma, osvobození se od hromadění věcí, mindfulness přístup a hlavně otázku „proč?“.Kniha Pomalu je inspirativním návodem na vytvoření života plného skutečně podstatných věcí, který se bude hodit každému, kdo ve své dosavadní uspěchané existenci chce konečně najít klid, smysl a radost.Samozřejmě pomalu. Už vás nebaví věčný shon? Zpomalte. Ještě dnes. Je to jen na vás.

 

Autor: Brooke McAlaryová

Počet stránek: 264

Vazba: pevná vazba

ISBN: 978-80-7565-714-5

Vyšlo: 20.05.2020

Časté otázky

Cena za Jota Pomalu – Brooke McAlaryová je 249 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jota Pomalu – Brooke McAlaryová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075657145.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Jota Polévkový detox – Blatteis Angela, Vella Vivienne, Publixing Revoluce v opravdovém jídle – Sally-Ann Creed, Tim Noakes, Jonno Proudfoot, Fontána Makrobiotika jako životní styl – Denny Waxman, Albatros Media Rychlé fit recepty – Blanka Malchárková