Melvil Dobře živeni – Melissa Joulwanová

359 

Katalogové číslo: 9788087270905 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Melvil

Popis

Co vám schází k tomu, abyste se stali šéfkuchařem na bázi palea či Whole30 ve vlastní kuchyni? Vlastně nic moc! Melissa vás provede vařením od úplného začátku, ukáže vám postupy, nářadí a suroviny, které potřebujete. Tato milá a bezprostřední Američanka nás ohromila svým bezprostředním stylem, takže očekáváme, že i vy si při čtení budete připadat, že sedí u vás v kuchyni a s úsměvem a elegancí vám vysvětluje, jak vykouzlit z mletého masa tucet jídel, a to pouze s pomocí drobných úprav.

Takovou průvodkyni bychom v kuchyni potřebovali všichni. Pozvěte ji tedy na večeři, nechte si od ní poradit. Zahrajte si její oblíbenou hru: jak by to šlo jinak? A pořiďte si stopky. Budete je potřebovat! Musíte si přece změřit, kolik toho stihnete uvařit během hodinky. Závod v kuchyni může být (zvláště s těmi stopkami) legrace. Co vám tato kniha dá? Vrátí vám chuť a vášeň k vaření. Melissa je dohazovačka, která zařídí, aby mezi vámi a vaší kuchyní přeskočila jiskra.

  

Název původní knihy: Well Fed: Paleo Recipes for People Who Love to Eat

Překladatel: Sylva Ficová

Edice: Fit & Food

Počet stránek: 176

Počet ilustrací: 256

Vazba: Brožovaná

Barevnost: Plnobarevná

ISBN: 9788087270905

Formát: 216 × 216 mm

 

Časté otázky

Cena za Melvil Dobře živeni – Melissa Joulwanová je 359 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Melvil Dobře živeni – Melissa Joulwanová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788087270905.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Pravda.Je Průvodce úrovněmi vědomí, audiokniha na CD – Dr. David R. Hawkins, Albatros Media Do hrnku a misky – Kamila Procházková, Nakladatelství Kazda Můj první les. Trvale udržitelné a přirozené lesní hospodářství – Peter Wohlleben, Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson