Melvil Čtyřhodinový šéfkuchař – Timothy Ferriss

679 

Katalogové číslo: 9788087270646 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Melvil

Popis

Proč zrovna Čtyřhodinového šéfkuchaře?

  • Ať už se chcete naučit za tři měsíce cizí jazyk, střílet za víkend tříbodové koše v basketbalu nebo si zapamatovat pořadí karet v balíčku, přesně tohle je hlavním „receptem” knihy – za pomoci vaření si osvojíte proces, díky kterému získáte schopnost naučit se cokoliv.
  • Jídlo (i život) budete vnímat ve vysokém rozlišení: Opravdu jste jedli? A bylo jídlo jen teplé nebo studené, dobré nebo nechutné? Nebo jste snad vnímali i tisíce nuancí chutí, barev a vůní v jídle obsažených? Díky znalostem získaných vařením se naučíte rozpoznávat dříve nepoznané.
  • Dostanete se do své nejlepší životní formy: jsou zde nízkosacharidové pokrmy. Nízkosacharidová dieta je globální fenomén, díky kterému zhubnete, aniž byste drželi dietu. Jak snadné!
  • Být ohromující společník nestojí mnoho: Během prvních 24 hodin vás Tim provede od vášnivých míchaných vajec k osso buco, jednomu z nejdražších pokrmů světa. I kdybyste zůstali jen u těchto dvou jídel, můžete po zbytek života pořádat oslňující večírky.
  • Vaření je seznamovací výhodou: A to pro obě pohlaví. Netřeba rozebírat více.
  • Je to zábava! Není to učebnice. Kdykoliv můžete být pobaveni, překvapeni a okouzleni. Je to kniha dobrodružství dle vaší volby.

 

Název původní knihy: The 4-Hour Chef: The Simple Path to Cooking Like a Pro, Learning Anything, and Living the Good Life

Překladatel: Petr Miklica

Edice: Fit & Food

Počet stránek: 670

Počet ilustrací: stovky

Vazba: Pevná 

Barevnost: Plněbarevná

ISBN: 978-80-87270-64-6

Formát: 174 × 251 mm

 

Časté otázky

Cena za Melvil Čtyřhodinový šéfkuchař – Timothy Ferriss je 679 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Melvil Čtyřhodinový šéfkuchař – Timothy Ferriss si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788087270646.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Anag Lepek odhalen! – Rory Jones, Peter H. R. Green, Jota Polévkový detox – Blatteis Angela, Vella Vivienne, Anag Jak se mít dobře – Využívejte své vlastní přírodní zdroje a získejte pohodu, kterou si udržíte po celý život – Abby Wynne, Melvil Deník Whole 30 – Melissa Hartwigová