Vykuřovadla Rymer – Krabice Three Kings, kokosové uhlíky (10 válců v krabici)

459 

Katalogové číslo: fa02e5870100 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Vykuřovadla Rymer – Krabice Three Kings, kokosové uhlíky (10 válců v krabici)

Kokosové uhlíky – jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů, neobsahují žádné chemické látky, doba hoření je 90 min.

Používají se do kadidelnic, když je uhlík úplně zapálený a celý žhne. Uhlíky můžeme zapálit buď žhavičem na uhlíky, nebo na plynovém vařiči čí otevřeném ohni.

Uhlíky kokosové nelze zapálit sirkou, běžným zapalovačem, či svíčkou!

Zapalují se hůře než uhlíky s rychlozápalnou směsí. Jsou ale ohleduplné k životnímu prostředí, při hoření nevydávají žádný zápach.

Uhlíky Three Kings patří k těm nejlepším na trhu. Jsme přímí dovozci a máte jistotu, že kupujete originální výrobek.

Baleno po 10 ks ve válci.

Délka hoření: 90 min.

Průměr: 3,3 cm

Obsah balení: 100 ks 

Země původu: Holansko

Typ: Bez rychlozápalné směsi

Časté otázky

Cena za Vykuřovadla Rymer – Krabice Three Kings, kokosové uhlíky (10 válců v krabici) je 459 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vykuřovadla Rymer – Krabice Three Kings, kokosové uhlíky (10 válců v krabici) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód fa02e5870100.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: 2+1 ZDARMA: BrainMax CéBéDé Cartridge STRONG, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, pro sběratelské účely, 50%, BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergy 5%, éterický olej, 10 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Naturally Loveable (esenciální olej – přirozeně roztomilá), 30 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Anise oil (éterický olej Anýz), 30 ml