Albatros Media Moje zahradní kuchařka – kolektiv

129 

Katalogové číslo: 9788026419440 Kategorie: Štítek:

Popis

Moje zahradní kuchařka – kolektiv

Sklízíte na své zahrádce jablka, cukety, bylinky a další chutné plody, ale chybí vám ty správné sezónní recepty? Nechte se zlákat tradičními i neobvyklými recepty. Vyzkoušejte pampeliškové želé, jahodové tiramisu, zmrzlinu z černého bezu. Nebo je libo rukolovo-bramborová polévka, tymiánový quiche či kaštanové mousse? Od jara do zimy budete vědět, co si ze své sklizně dobrého připravit. Kromě toho vám kniha nabízí i informace o setbě, sklizni, skladování i zpracování ovoce a zeleniny a mnoho dalšího.

  

Počet stránek: 192

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

ISBN: 978-80-2641-944-0

Formát: 167×225 mm

 

 

Časté otázky

Cena za Albatros Media Moje zahradní kuchařka – kolektiv je 129 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Albatros Media Moje zahradní kuchařka – kolektiv si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788026419440.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Melvil Obsahuji davy – Ed Yong, Naše Nakladatelství Přírodní péče o pleť a vlasy – Sophie Thompson, Melvil GAME CHANGERS: Co lídři, inovátoři a nezávislí lidé dělají, aby zvítězili – Dave Asprey, Pravda.Je Sláva strojů a měst, audiokniha na CD – Jaromír Rašín