Anag Jogurtista – Návod na přípravu různých typů domácího jogurtu a recepty pro jeho další využití – Virginia Repetto

254 

Katalogové číslo: 9788075542977 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Anag

Popis

Jogurtista – Návod na přípravu různých typů domácího jogurtu a recepty pro jeho další využití – Virginia Repetto

Jogurt = univerzální ingredience s blahodárnými účinky

Jogurt totiž není pouze rychlou snídaní nebo svačinou – je to univerzální ingredience s blahodárnými účinky, kterou můžete využít od předkrmů až po dezerty a inovovat tak svůj jídelníček – nejen že pokrmům dodáte nový rozměr chuti, ale také jím pohodlně nahradíte například máslo, smetanu, majonézu, mascarpone apod.

Praktické tipy k dosažení dokonalého výsledku

V knize najdete postup, jak připravit různé druhy jogurtu, a také tipy, aby se vám to dokonale povedlo. Seznámíte se i s přípravou jogurtu z odstředěného, bezlaktózového či kozího mléka, a dokonce i z rostlinného sójového nápoje.

Vždy čerstvé a chutné jídlo

Najdete zde 40 lahodných receptů jako například Labneh, Rizoto s hráškem a špenátem, Kuře marinované v bylinkách, Bylinková focaccia, Bavorský krém s nektarinkami a vanilkou, Nadýchaný levandulový piškot a další. Bio, zdravý, sezónní… to jsou jen některé z mnoha výhod vašeho jogurtu… a navíc bude vždy čerstvý a super chutný!

 

Název původní knihy: Yogurtista. Yogurt fatto in casa. Ricette, tipolgie, benefici

Počet stránek: 112

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-297-7

  

VIRGINIA REPETTO je fotografkou, autorkou receptů a food stylistkou pracující pro různá nakladatelství a společnosti v této branži. Miluje dobré jídlo, a když vaří, spojuje preciznost s kreativitou. Ráda vaří s lokálními a sezónními surovinami.

Časté otázky

Cena za Anag Jogurtista – Návod na přípravu různých typů domácího jogurtu a recepty pro jeho další využití – Virginia Repetto je 254 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Anag Jogurtista – Návod na přípravu různých typů domácího jogurtu a recepty pro jeho další využití – Virginia Repetto si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075542977.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Nakladatelství Kazda BIO je naše cesta. Příběhy z putování po našich ekologických farmách – Marie Šuláková, Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson, Melvil Cirkadiánní kód proti cukrovce – Satchin Panda, Fontána Jóga – Věra Knížetová, Josef Tillich