Anag Filozofie a mystika vína – JUDr. Jiří Mejstřík

339 

Katalogové číslo: 9788072637805 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Anag

Popis

Filozofie a mystika vína – JUDr. Jiří Mejstřík

Zamysleli jste se někdy nad významem vinařství pro lidstvo? Chcete se o víně dozvědět více, než vám poskytne znalost apelací, odrůd či ročníků?

Víno jako životní cesta

Zkuste se nechat vést zcela jinou cestou zaměřenou na poznání vína v mnoha jeho rolích, která vás provede historií lidstva, vznikem různých kultur, prolnutím literatury a vína, a především se zahloubejte nad jeho filozofií a mystikou, jež se za ním skrývá. Nestačí je brát jako nápoj, je nutno spatřovat v něm mnohem více, než by vás napadlo na první pohled.

Nejlepší přítel člověka? Víno!

Tato na českém trhu jedinečná kniha o víně vás nepoučí o postupech výroby či technických finesách jednotlivých zemí a vinařů, byť i na tyto informace dojde. Poznáte víno jako entitu provázející lidstvo od počátku až dosud, která hrála značnou roli při formování všech civilizací a otiskla se do historie mnohem hlouběji, než tušíte. Tyto informace doprovází překrásná grafika a úžasné fotky, jež jsou rovněž dílem autora, ilustrují krásu vinorodých oblastí.

 

Počet stránek: 176

Vazba: vázaná

ISBN: 978-80-7263-780-5

 

JUDr. Jiří Mejstřík – Obdivovatel vína a hledač jeho skrytých významů, váhavý milovník života a věčný pochybovač, vyznavač paradoxů, v jejichž záhybech doufá nalézt ta nejskrytější tajemství. Vystudovaný právník, který okusil řadu zaměstnání včetně manuálních. S vínem rozjímá dlouho, publikuje o něm posledních deset let. Je také tvůrcem rozhlasových pořadů (Červený a bílý – oceněn Zlatým znojemským hroznem 2006, Hovory o víně – s Lukášem Hurníkem) a autorem knih (Češi v cizině, Hovory o víně a Filosofie a mystika vína) Podílel se na vzniku televizního seriálu Putování za vínem. V poslední době se věnuje historii a současnosti vinařství a vinohradnictví v Čechách.

 

Časté otázky

Cena za Anag Filozofie a mystika vína – JUDr. Jiří Mejstřík je 339 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Anag Filozofie a mystika vína – JUDr. Jiří Mejstřík si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788072637805.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Naše Nakladatelství Snadná cesta dětí ke zdravé stravě – Emily Leary, Anag Jak se mít dobře – Využívejte své vlastní přírodní zdroje a získejte pohodu, kterou si udržíte po celý život – Abby Wynne, Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson, Melvil Hacknuté tělo: Zpomalte stárnutí a žijte déle jako superčlověk – Dave Asprey