Albatros Media Jídlem proti Alzheimerově chorobě – Cinzia Cuneo

399 

Katalogové číslo: 9788026418061 Kategorie: Štítek:

Popis

Jídlem proti Alzheimerově chorobě – Cinzia Cuneo

Díky lékařským pokrokům dnes žijeme déle než kdy předtím, ale bohužel ne vždy v dobrém zdraví. Je možné zestárnout v dobré kondici a výrazně snížit riziko, že nás postihne Alzheimerova choroba? Odpověď zní ANO. Mnohé nedávné studie prokázaly, že je možné snížit riziko výskytu neurodegenerativních chorob o 30?až 50?% pouze změnou každodenních návyků, zejména stravování. To hraje hlavní roli při zpomalení úpadku kognitivních funkcí, hlavně díky určitým fytonutrientům, vitamínům a lipidům mořského původu. Tato kniha vám umožní sestavit si jídelníček, díky němuž vás mozek zůstane dlouho mladý. A jako bonus si náramně pochutnáte.

  

Počet stránek: 224

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

ISBN: 978-80-2641-806-1

Formát: 167×225 mm

 

 

Časté otázky

Cena za Albatros Media Jídlem proti Alzheimerově chorobě – Cinzia Cuneo je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Albatros Media Jídlem proti Alzheimerově chorobě – Cinzia Cuneo si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788026418061.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Anag Bez obilovin, bez bolesti – Dr. Peter Osborne, BrainMarket Záložka do knihy, Melvil Hacknuté tělo: Zpomalte stárnutí a žijte déle jako superčlověk – Dave Asprey, Nakladatelství Kazda BIO je naše cesta. Příběhy z putování po našich ekologických farmách – Marie Šuláková