Jota Kéž by to naši četli – Philippa Perryová

248 

Katalogové číslo: 9788075656261 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Jota

Popis

Kéž by to naši četli – Philippa Perryová

V této poutavé, chytré a vřelé knize vám zkušená psychoterapeutka Philippa Perryová řekne, na čem opravdu záleží a jakému chování je důležité se vyhýbat – zásadní pro a proti v rodičovství. Její příběh začíná u rodičů samotných, u toho, jak se v minulosti utvářela a vyvíjela jejich vlastní psychika – a jak toto všechno může také ovlivnit jejich vlastní rodičovství. Místo toho, aby tvořila „dokonalý“ plán, nabízí Phillipa barvitý pohled na prvky, které vedou k hezkému vztahu mezi dítětem a rodičem. Tato osvěžující a neodsuzující kniha vám pomůže:

  • Pochopit, jak výchova, kterou jste jako děti prošli, může ovlivnit způsob, jak vy vychováváte své vlastní dítě.
  • Krotit, vyjádřit, přijmout a ocenit své vlastní city i city vašich dětí.
  • Pochopit, že chování je jen komunikace.
  • Prolomit negativní vzorce a stále se opakující chyby.

Kéž by to naši četli – kniha, která nehodnotí, nýbrž moudře radí – je přesně to, co si každý rodič chce přečíst, a každé dítě chce, aby už to udělali. Je to kniha o tom, jaké vztahy máme se svými dětmi, co stojí v cestě dobré komunikaci a co ji může zlepšit. Protože nejdůležitější vztah je mezi rodiči a dětmi. Přesto se může pokazit a může být velmi těžké ho znovu vytvořit.

Téměř každý rodič miluje své dítě, ale díky svěžím, moudrým a rozumným radám a krokům z této knihy také zjistíte, jak jste mezi sebou navzájem propojeni. 

Název původní knihy: Parents Had Read (and Your Children Will Be Glad That You Did)

Překladatel: Eva Slámová

Počet stránek: 272

Vazba: Brožovaná

ISBN: 978-80-7565-626-1

 

Philippa Perryová je britská psychoterapeutka věnující se psychoterapii již více než dvacet let. Je také autorkou tří populárně naučných knih – kromě bestselleru Kéž by to naši četli napsala knihu How to stay sane, kterou časopis Economist označil za knihu roku, a grafický, populárně naučný titul Couch Fiction. Pravidelně také přispívá do různých odborných i širší veřejnosti určených časopisů a moderovala také několik vysílání The Culture Show na BBC Two. Je vdaná za umělce Graysona Perryho, se kterým má dceru, a společně žijí v Londýně.

 

 

Časté otázky

Cena za Jota Kéž by to naši četli – Philippa Perryová je 248 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jota Kéž by to naši četli – Philippa Perryová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075656261.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Tělo napoví II. – Antonie Krzemieňová, Pravda.Je Já: realita a subjektivita – Dr. David R. Hawkins, Melvil Atomové návyky – James Clear, Melvil Deník Whole 30 – Melissa Hartwigová