Wim Hof – Ledový muž

329 

Katalogové číslo: 9788075657787 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Jota

Popis

Ledový muž – Wim Hof

Wim Hof, přezdívaný Ledový muž, je známý svými fyzickými kousky, kterými ohromuje celý svět a posouvá hranice vědy. Je schopen strávit téměř dvě hodiny v ledové vodě, běžel naboso maraton napříč pouští bez kapky vody nebo maraton v kraťasech za polárním kruhem, v letním oblečení také vylezl na Mount Everest do výšky 7 000 metrů nad mořem, a to bez kyslíkové bomby, a na jeden nádech uplaval více než 60 metrů pod ledem… To je jen malý výčet jeho rekordů, které jsou pro běžného člověka naprosto nepochopitelné. A co je na tom všem ještě úchvatnější, je fakt, že něčeho takového je schopen každý z nás. Opravdu. Wim na základě vlastních zkušeností vytvořil metodu, která je naprosto přelomová, pokud jde o pohled na lidské možnosti a na náš potenciál. Díky ní můžeme aktivovat schopnosti, které jsou u nás běžně nevyužité, a to bez ohledu na věk a zdravotní stav. O tom se přesvědčily již tisíce lidí po celém světě, kterým Wim Hof změnil život.

O Wimu Hofovi toho bylo napsáno hodně. V této knize ale najdete vše vyprávěné samotným Wimem. Nahlédneme jak do jeho soukromého života, tak do zákulisí jeho převratných rekordů. Vysvětlí nám základní principy své metody, bude mluvit o dechu, chladu, nastavení mysli a také o vědě, zdraví, výkonnosti a spirituální cestě. Ukáže nám, že vše je možné. Limitováni jsme jen hloubkou své představivosti a silou svého přesvědčení.

cim_wim_hof_dobyl_svet_Infografika-BrainMarket-2_CZ

Pokud jste připraveni objevovat svůj potenciál a překračovat hranice svých fyzických možností, pak je tato kniha přesně pro vás.

„Tato metoda je velmi jednoduchá, přístupná a také podložená vědou. Může ji praktikovat kdokoli, nemá v sobě žádné dogma, jen přijetí. A svobodu.“
Wim Hof

Název původní knihy: The Wim Hof Method: Activate Your Full Human Potential

Překladatel: Jakub Futera

Edice: 

Počet stránek: 232

Počet ilustrací: 

Vazba: Pevná s přebalem

Barevnost: 

ISBN: 978-80-7565-778-7

Časté otázky

Cena za Wim Hof – Ledový muž je 329 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Wim Hof – Ledový muž si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075657787.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Fontána Staňte se architektem svého života – Kurt Tepperwein, Jota Cesta ledového muže – Koen de Jong, Wim Hof, Nakladatelství Kazda Lepší život bez plastů – Smarticular, Anag Umění vyváženého života – Shaun Matthews