Nejlevnější knihy Detoxikace léčivými oleji – David Frej

193 

Katalogové číslo: 9788072814749 Kategorie: Štítek:

Popis

Detoxikace léčivými oleji – David Frej

Oleje se využívají k vnitřnímu i zevnímu léčení, prevenci a detoxikaci organismu po tisíciletí. Denní režim v tomto pojetí zahrnuje výplach úst, olejové masáže, očistu nosu a střev pro odstranění toxinů a celkové posílení těla i mysli. Tato kniha je praktickým průvodcem po světě léčivých olejů a metodách, při nichž se používají. Popisuje historii a současnost několika ájurvédských technik, zejména domácí olejové masáže a metod nasja a bastí. Podrobně přibližuje provádění a účinky olejového výplachu úst, nenáročného, a přitom velice účinného způsobu, jak pomoci organismu odstranit z těla toxické látky a metabolity. Vedle těchto metod a postupů najdete v knize podrobné informace o jedenadvaceti základních léčivých olejích, které při tomto druhu detoxikace můžete uplatnit.

 

Jazyk: čeština

Počet stránek: 144

Vazba: pevná

ISBN: 978-80-7281-474-9

Formát: 218 × 136 × 13 mm

 

 

Časté otázky

Cena za Nejlevnější knihy Detoxikace léčivými oleji – David Frej je 193 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nejlevnější knihy Detoxikace léčivými oleji – David Frej si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788072814749.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson, Naše Nakladatelství Snadná cesta dětí ke zdravé stravě – Emily Leary, Nakladatelství Kazda Podstata pouště – Michael Martin, Jota Bystrohlaví – Dave Asprey