Jota Ketodieta – Leanne Vogelová

499 

Katalogové číslo: 9788075654939 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Jota

Popis

Mezinárodní bestseller propagátorky zdravého životního stylu Leanne Vogelové se bezprostředně po svém vydání v roce 2017 zařadil mezi nejprodávanější knihy o ketodietě – revolučním přístupu k uzdravení, léčení, zhubnutí a štěstí. Skvěle napsaný průvodce plný praktických tipů a rad vám ukáže, jak jíst tuky a zároveň se vyvarovat posedlosti jídlem, zhubnout a nalézt energii do života. Chcete-li zkusit něco nového a originálního, každá stránka knihy Leanne Vogelové ukazuje, jak strava bohatá na přirozeně zdravé tuky pomůže uzdravit vaše tělo i duši.

Zkušenosti s programem Fat Fueled neboli „Jezdíme na tuk“ jsou ohromující. Toužíte po tom, cítit se opět plní energie, aniž byste měli hlad a zároveň pocit, že jste se o něco připravili? Pak toto je ta správná kniha.

  

Název původní knihy: The Keto Diet: The Complete Guide to a High-Fat Diet

Překladatel: Jan Kozák

Edice: 

Počet stránek: 376

Počet ilustrací: 

Vazba: Brožovaná s klopami

Barevnost: 

ISBN: 978-80-7565-576-9

 

 

Časté otázky

Cena za Jota Ketodieta – Leanne Vogelová je 499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jota Ketodieta – Leanne Vogelová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075654939.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Pravda.Je Průvodce úrovněmi vědomí, audiokniha na CD – Dr. David R. Hawkins, Melvil Hacknuté tělo: Zpomalte stárnutí a žijte déle jako superčlověk – Dave Asprey, Pravda.Je Pravda versus nepravda – Dr. David R. Hawkins, Fontána Léčení syrovou stravou – Jenny Ross