Melvil Kompletní průvodce půstem – Jason Fung a Jimmy Moore

324 

Katalogové číslo: 9788075550620 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Melvil

Popis

Pravidelná strava je zárukou zdraví! Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne! Raději často a v malých porcích! Znáte základní poučky zdravého stravování, že? Ale co když je to jinak?

Lékař Jason Fung vyzkoušel s více než tisícovkou pacientů různé postní režimy a dosáhl přitom skvělých výsledků. V knize popisuje vše, co by vás mohlo v souvislosti s tímto tématem zajímat: vysvětluje, jak můžeme využít půstu v boji s nadváhou, s pomocí vědeckých studií také dokazuje, že půst zpomaluje stárnutí, má potenciál pro léčbu cukrovky 2. typu, vysokého krevního tlaku nebo metabolického syndromu a efektivně pomáhá tam, kde selhávají jiné postupy.

Radí, jak nejlépe využít účinků vynechání jídla ve svůj prospěch a představuje různé druhy půstů – krátkodobé, přerušované i ty dlohodobé. Díky jejich variabilitě si každý může pro sebe zvolit vyhovující režim. Zaměřuje se i na vyvrácení mýtů, které ohledně půstu kolují.

V knize se mimo jiné dozvíte:

  • Komu půst může pomoci a proč je účinnější metodou hubnutí než tradiční nízkokalorické diety.
  • Proč vás půst připraví o tuk, ale nikoliv o svalovou hmotu.
  • Proč je dodržování půstu vlastně jednodušší než klasické diety a jak pracovat s pocitem hladu.
  • Jaké jsou druhy půstů a že si můžete zvolit postní režim na míru.
  • Že i několikahodinové vynechání jídla může sloužit jako účinný půst.
  • Jaké (překvapivě chutné!) zdroje výživy si můžete při půstu dopřát.
  • Jak půst správně přerušit a kdo by ho vůbec neměl držet.

V závěru knihy nabízí přehled několika základních postních režimů, včetně vzorových jídelníčků a receptů na pokrmy, které můžete během přerušovaného půstu využít.

 

Název původní knihy: The Complete Guide to Fasting: Heal Your Body Through Intermittent, Alternate-Day, and Extended Fasting

Překladatel: Lenka Marie Čapková

Edice: FitFood

Počet stránek: 324

Počet ilustrací: 93

Vazba: Měkká

Barevnost: Barevná

ISBN: 978-80-7555-062-0

Formát: 170 × 220 mm

Vyšlo: 5. 11. 2018

 

Časté otázky

Cena za Melvil Kompletní průvodce půstem – Jason Fung a Jimmy Moore je 324 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Melvil Kompletní průvodce půstem – Jason Fung a Jimmy Moore si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075550620.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Fontána Veganská kuchařka – Tony a Yvonne Bishop-Weston, Melvil Čtyřhodinový šéfkuchař – Timothy Ferriss, Melvil Cirkadiánní kód proti cukrovce – Satchin Panda, Anag Lepek odhalen! – Rory Jones, Peter H. R. Green