Fontána Staňte se architektem svého života – Kurt Tepperwein

358 

Katalogové číslo: 9788073367978 Kategorie: Štítek:

Popis

Staňte se architektem svého života – Kurt Tepperwein

Žádná škola ani univerzita vás nenaučí, jak úspěšně zvládat život. Přitom je přání naplánovat si ho velmi silné, stejně jako strach, abychom nežili zbytečně. Jako architekt plánujeme dům, chceme si i my naplánovat svůj život, postavit si ho a zařídit se v něm. 

Poznání a životní moudrosti Kurta Tepperweina, které vám předává v této knize, nejsou pouhým základem, ale i nadstavbou bohatého života, šťastného, úspěšného a zdravého, zaměřeného na individuální bytí. Staňte se i vy architektem a navrhněte si smysluplný, šťastný život. A také ho žijte!

 

Překladatel: Ivana Kraus

Počet stránek: 242

Vazba: měkká

ISBN: 978-80-7336-797–8

 

Časté otázky

Cena za Fontána Staňte se architektem svého života – Kurt Tepperwein je 358 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fontána Staňte se architektem svého života – Kurt Tepperwein si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788073367978.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Pravda.Je Bílá kniha – Ramtha, Melvil Obsahuji davy – Ed Yong, Melvil Konec stárnutí – David Sinclair, Melvil Zdravá střeva – Justin a Erica Sonnenburgovi