Fontána Očkovat, nebo neočkovat proti koronaviru? – Clemens G. Arvay

309 

Katalogové číslo: 9788076510609 Kategorie: Štítek:

Popis

Očkovat, nebo neočkovat proti koronaviru? – Clemens G. Arvay

Vakcíny – záchrana, nebo riziko? Pomůcka při rozhodování o očkování. Celý svět doufá, že vakcína ukončí koronovou krizi. Ale může nás zachránit látka, vyvinutá během velmi krátké doby, založená na neodzkoušené technologii? Jak fungují moderní vakcíny? Jak dobře chrání? A můžeme vyloučit dlouhodobé a pozdější následky? Biolog Clemens Arvay diferencovaně rozebírá vakcíny proti koroně. Fundovaně odpovídá na všechny důležité otázky a dává k dispozici solidní, nezávislý základ pro zvažování rizika a užitku.

 

Překladatel: Irena Nosková

Počet stránek: 216

Vazba: brožovaná vazba

ISBN: 978-80-7651-060-9

Vyšlo: 2021

Časté otázky

Cena za Fontána Očkovat, nebo neočkovat proti koronaviru? – Clemens G. Arvay je 309 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fontána Očkovat, nebo neočkovat proti koronaviru? – Clemens G. Arvay si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788076510609.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Jota Život bez pšenice: Deník pro každodenní praxi – William Davis, Nakladatelství Kazda Podstata pouště – Michael Martin, Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson, Anag Bez obilovin, bez bolesti – Dr. Peter Osborne