Anag Lepek odhalen! – Rory Jones, Peter H. R. Green

349 

Katalogové číslo: 9788075541765 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Anag

Popis

Lepek odhalen! – Mysl je mocný nástroj… dopracujte se k pevnému zdraví bez nežádoucích symptomů

Lepek = univerzální viník?

V posledních letech se lepek stal pranýřovaným viníkem, jemuž se připisuje vina za cokoliv – od srdečních chorob a demence až po neuralgii a vyčerpání. Tisíce lidí, kteří přejímají bezlepkový životní styl, věří, že tento způsob stravování je zdravější nebo že jim pomůže zhubnout a získat více energie. Tato dieta se stala „všelékem“ propagovaným nejen gastroenterology, ale také dietetiky, odborníky na výživu, léčiteli, trenéry, psychiatry a neurology, dokonce i celebritami a mediálními osobnostmi.

Odhalte pravdy a nepravdy o lepku

Tato kniha předkládá vědecké důkazy, které ukazují, že většina dostupných informací o účincích lepku na lidské tělo je pravdivá jen částečně, nebo dokonce téměř vůbec. Autoři uvádějí na pravou míru dezinformace, nepravdivá a nepřesná tvrzení týkající se lepku. Zkoumají vztah mezi střevy, mozkem a přijímanou potravou (nejen lepkem, ale i jinými potravinami a léky) a vysvětlují, co se opravdu v těle a mozku děje.

Může bezlepková dieta dokonce i uškodit?

Zatímco osobám s celiakií bezlepková dieta pomáhá, ostatním může uškodit, protože okrádá tělo o základní živiny a maskuje skutečné problémy. Přecházení na bezlepkovou dietu bez řádně provedených testů a zjištění příčin příznaků představuje skutečné riziko, neboť brání zjištění potenciálně závažné diagnózy. Kniha nabízí praktický plán, který může komukoliv pomoci dosáhnout zdravějšího života bez příznaků.

Název původní knihy: Gluten Exposed: The Science Behind the Hype and How to Navigate to a Heatlhy, Symptom-Free Life

Překladatel: 

Edice: 

Počet stránek: 376

Počet ilustrací:

Vazba: brožovaná

Barevnost:

ISBN: 978-80-7554-176-5

Formát: 

Vyšlo: 11/ 2018

 

Časté otázky

Cena za Anag Lepek odhalen! – Rory Jones, Peter H. R. Green je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Anag Lepek odhalen! – Rory Jones, Peter H. R. Green si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075541765.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson, Melvil Cirkadiánní kód proti cukrovce – Satchin Panda, Melvil Práce na dálku – Jason Fried a David Heinemeier Hansson, Melvil Cirkadiánní kód – Satchin Panda