Fontána Syrová strava jako životní styl – Ruthann Russo

349 

Katalogové číslo: 9788073366865 Kategorie: Štítek:

Popis

Syrová strava jako životní styl

Konečně kniha, která nabízí jasný a ucelený přehled o tom, co to znamená stát se vitariánem. Pokud uvažujete o přechodu na syrovou stravu, nebo již součástí tohoto zdravého, vitálního hnutí jste, může pro vás tato kniha být novou biblí, která vám ukáže, jak může syrová strava přetvořit vás život a pohled na svět. Autorka vášnivě líčí: nejdůležitější syrové potraviny a jak je připravovat, neuvěřitelný výživový dopad syrové stravy na vaše tělo a zdraví, duchovní a meditativní aspekty konzumace syrové stravy, jak přejít ze standardního jídelníčku na syrovou stravu. Naleznete zde praktické a výživové informace nejen o ovoci a zelenině, ale i o produktech, jako jsou kakao či surová přírodní sladidla, o vodě, soli, hodnotě pH, o otázce šťávy versus koktejly smoothie, o procesu sušení potravin a o vlastní přípravě syrové stravy. Navíc se dozvíte o čelních představitelích tohoto hnutí a jejich organizacích, které vám mohou nabídnout mnoho typů dietních programů. Nechybí seznam nejlepších kuchařských knih a slovníček pojmů z oblasti syrové a živé stravy.

 

AutorRuthann Russo

Počet stránek: 262

Vazba: měkká vazba

ISBN: 978-80-7336-686-5

Vyšlo: 2.01.2017

Časté otázky

Cena za Fontána Syrová strava jako životní styl – Ruthann Russo je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fontána Syrová strava jako životní styl – Ruthann Russo si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788073366865.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Tělo napoví II. – Antonie Krzemieňová, Anag Bez obilovin, bez bolesti – Dr. Peter Osborne, Wim Hof – Ledový muž, Pravda.Je Moc versus síla – Dr. David R. Hawkins