Jota Život bez pšenice: Deník pro každodenní praxi – William Davis

238 

Katalogové číslo: 9788075650535 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Jota

Popis

Život bez pšenice: Deník pro každodenní praxi – William Davis

V knize Život bez pšenice, bestselleru číslo jedna na žebříčku The New York Times, se s námi doktor William Davis podělil o své provokativní odhalení, že pšenice je suverénně největším původcem současné epidemie obezity a spousty dalších zdravotních problémů a že její vyloučení z jídelníčku je klíčem nejen k rychlému obnovení zdraví, ale také k jeho zajištění v budoucnu.

S titulem Život bez pšenice: deník pro každodenní praxi se čtenáři dostává do rukou nezbytný nástroj, s jehož pomocí může zmapovat svoji cestu vstříc životu bez pšenice a zbavit se nadobro břišního tuku. Obsahuje stěžejní zásady, o nichž je řeč zejména v první knize, návrh týdenního menu a také řadu tipů, jak tuto zdravou životosprávu dodržet. V tomto elegantně navrženém deníku se čtenáři nabízí všechen prostor, který potřebuje k zaznamenání svých oblíbených bezpšeničných pokrmů, jakož i pokroků při odbourávání pšenice ze života a stravy.

Název původní knihy: Wheat Belly Journal. Track Your Path Back to Health

Překladatel: Jan Kozák

Počet stránek: 158×225

Vazba: Kroužková

ISBN: 978-80-7462-053-5

 

William Davis, MD, je preventivní kardiolog, který propaguje život bez pšenice a tímto svým unikátním postojem přispívá nejen k prevenci, ale k úplnému odstranění srdečních chorob. Je medicínským ředitelem Track Your Plaque, internetového preventivního programu srdečních nemocí, a často přispívá do národních publikací a na webové stránky o zdraví. Žije se svou ženou a třemi dětmi ve Fox Pointu ve Wisconsinu a v jeho spíži nenajdete žádné buchty ani koblihy. 

Časté otázky

Cena za Jota Život bez pšenice: Deník pro každodenní praxi – William Davis je 238 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jota Život bez pšenice: Deník pro každodenní praxi – William Davis si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075650535.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Melvil Cirkadiánní kód proti cukrovce – Satchin Panda, Pravda.Je Krátká zamyšlení o osvícení – Dr. David R. Hawkins, Melvil ELON MUSK Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti – Ashlee Vance, Pravda.Je Sláva strojů a měst, audiokniha na CD – Jaromír Rašín