Melvil Čtyřhodinové tělo – Timothy Ferriss

449 

Katalogové číslo: 9788087270110 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Melvil

Popis

Od olympijských tréninkových středisek po neoficiální laboratoře, od Silicon Valley po Jihoafrickou republiku hledal Tim Ferriss odpověď na klíčovou otázku:

Jak s co nejmenším úsilím dosáhnout těch nejlepších výsledků při zdokonalování lidského těla?

V této knize narazíte na tisícovky testů, které přinášejí odpověď jak mužům, tak ženám. Od posilovny do ložnice, je tu vše a všechno funguje.

Nepotřebujete lepší genetickou výbavu, ani víc osobní disciplíny. Potřebujte okamžité výsledky, které vás přinutí pokračovat. Přesně to vám poskytne kniha Čtyřhodinové tělo. Autor této knihy, Tim Ferriss, se s vámi podělí o neuvěřitelné experimenty, které prováděl přes deset let, aby porazil genetiku a dosáhl nemožného. Jak u sebe i u více než 200 mužů a žen ve věku 18 až 70 let.

 

Název původní knihy: The 4-Hour Body: An Uncommon Guide to Rapid Fat Loss, Incredible Sex and Becoming Superhuman

Překladatel: Petr Miklica

Edice: Fit & Food

Počet stránek: 600

Vazba: Pevná

Barevnost: Černobílá

ISBN: 978-80-87270-11-0

Formát: 175 × 235 mm

 

Časté otázky

Cena za Melvil Čtyřhodinové tělo – Timothy Ferriss je 449 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Melvil Čtyřhodinové tělo – Timothy Ferriss si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788087270110.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Jota Cesta ledového muže – Koen de Jong, Wim Hof, Nakladatelství Kazda Zkuste to doma sami – kuchyně – Smarticular, Melvil ELON MUSK Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti – Ashlee Vance, Nejlevnější knihy Jak dál po antibiotikách – Jiří Kuchař, David Frej, Josef Jonáš