Maitrea Vědecké aspekty ájurvédy

99 

Katalogové číslo: abd020b1c8a7 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Maitrea

Popis

Vědecké aspekty ájurvédy

Tato publikace je velmi potřebným a významným příspěvkem k povědomí o vědeckých aspektech ájurvédy. Ájurvéda se nikdy nepřestala vyvíjet. V posledních padesáti letech se výrazně zaměřila na diagnostiku, léčbu a vývoj léků. Publikace shrnuje nejrůznější aspekty, o než se ájurvédský systém v průběhu svého vývoje obohatil.

Indie stojí v dnešní době před obrovskými výzvami spojenými s nutností ochrany komplexního systému tradiční medicíny, jenž plně závisí na rostlinných a minerálních zdrojích, s nutností jeho uchování v čisté podobě a oživením místních zdravotních tradic. Hlavním motivem snah indické vlády je uvést tradiční systémy do hlavního proudu celosvětové zdravotní péče, v co nejširším měřítku umožnit jejich využití a zpřístupnit jejich výhody celému lidstvu.

Indická vláda vkládá v posledních létech značné úsilí do podpory a propagace systémů Tradiční indické medicíny, zejména ájurvédy. Vydání této knihy v češtině je výsledkem společného úsilí odboru AYUSH při Ministerstvu zdravotnictví Indické vlády, České asociace ájurvédské medicíny, Velvyslanectví Indické republiky v Praze a občanského sdružení Nálanda. Všem, kdo se na něm podíleli, patří upřímné díky. 

 

Počet stránek: 185

Vazba: brožovaná

ISBN: 80-903295-3-5

Vyšlo: 2009

Časté otázky

Cena za Maitrea Vědecké aspekty ájurvédy je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Maitrea Vědecké aspekty ájurvédy si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód abd020b1c8a7.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Albatros Media Vaříme bez plýtvání – Judith Clavel, Anag Makrobiotické nedělní vaření (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná, Pravda.Je Krátká zamyšlení o osvícení – Dr. David R. Hawkins, Wim Hof – Ledový muž