Publixing Revoluce v opravdovém jídle – Sally-Ann Creed, Tim Noakes, Jonno Proudfoot

429 

Katalogové číslo: 9780992757373 Kategorie: Štítek:

Popis

Revoluce v opravdovém jídle – Sally-Ann Creed, Tim Noakes, Jonno Proudfoot

Revoluce v opravdovém jídle nabízí návrat ke způsobu, jakým bychom měli jíst. Je to strava s nízkým obsahem sacharidů, vysokým obsahem tuků a žádným cukrem. Šedesát let nám tvrdili, že konzumace tuku je pro nás špatná, že tuk je hlavní příčinou vysokého krevního tlaku, onemocnění srdce a obezity. Revoluce v opravdovém jídle tuto lež odhaluje a ukazuje nám cestu zpět k lepšímu zdraví za pomoci jídla, které měli lidé jíst celou dobu. Tato kniha radikálním způsobem změní váš život. Jasně vám ukáže, jak jednoduše převzít kontrolu nejen nad svou váhou, ale i celkovým zdravím – prostřednictvím toho, co jíte. A můžete jíst maso, mořské plody, vejce, sýry, máslo, ořechy… všechny potraviny, které jsou většinou diet zakázané nebo striktně omezené jako první. Tohle je Banting, low-carb, LCHF (tedy strava s vysokým obsahem tuku a nízkým obsahem sacharidů). Strava pro novou generaci, pevně podložená roky vědeckého výzkumu a nezvratitelných důkazů.

Tato mimořádná kniha, která se již stala fenomenálním bestsellerem, převrací konvenční stravovací principy posledních desetiletí, které umístily sacharidy do základu pyramidy údajně zdravého způsobu stravování. Principy, které nás dovedly přímo k celosvětové epidemii obezity a cukrovky. Jde o překvapivé odhalení, ale i pravdu starou jako lidstvo samo. Tato kniha nabízí opravdu revoluční přístup ke zdravému stravování, který mimo jiné vyvrátí mýtus, že cholesterol je pro nás špatný. Nejde o další neudržitelnou dietu s rychlými výsledky, nebo nějaký klam, na který brzy zapomenete. Jde o dlouho odkládaný návrat ke způsobu, jakým měli lidé jíst celou dobu.

  •  

Počet stránek: 304

Vazba: brožovaná vazba

ISBN: 978-0-9927573-7-3

Formát: 265 x 205 mm

 

 

Časté otázky

Cena za Publixing Revoluce v opravdovém jídle – Sally-Ann Creed, Tim Noakes, Jonno Proudfoot je 429 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Publixing Revoluce v opravdovém jídle – Sally-Ann Creed, Tim Noakes, Jonno Proudfoot si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9780992757373.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Anag Makrobiotické nedělní vaření (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná, Melvil Chystáte se udělat strašnou chybu! – Olivier Sibony, Nakladatelství Kazda Podstata pouště – Michael Martin, Naše Nakladatelství Kde se potkává Bůh s medicínou – Donald Walsch, Brit Cooper