Melvil Práce na dálku – Jason Fried a David Heinemeier Hansson

271 

Katalogové číslo: 9788087270998 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Melvil

Popis

Práce na dálku – Jason Fried a David Heinemeier Hansson

Kniha se skládá z desítek kratších esejí, postupně vysvětlujících všechny aspekty spolupráce na dálku, včetně praktických tipů. Díky tomu, že v 37signals přijali prvního programátora na dálku v roce 2005 (mimochodem je zaměstnán dodnes), dokáží na základě dlouholetých zkušeností upozornit i na spoustu zdánlivých detailů, které jsou však nezbytné pro úspěšné opuštění společné kanceláře.

Dozvíte se, jaká je například optimální frekvence živého setkávání kolegů, platební ohodnocení zaměstnanců z jiných, levnějších částí světa, jak řešit otázky motivace, či naopak přepracování a následného vyhoření. Nemalá část knihy se věnuje i samotné organizaci života z pohledu zaměstnance – vytvoření správné rutiny, návyků, zachování rovnováhy pracovního a osobního života…

Miliony pracovníků a tisíce firem už objevily radosti a výhody práce na dálku. Proč byste neměli i vy?

„Nikdo si na smrtelné posteli nevyčítá, že netrávil víc času v kanceláři…“

Díky této knize si odpovíte na otázky:

  • Proč vůbec zavádět práci na dálku, když máme tak pěkné kanceláře?
  • Kde a jak najdu nejlepší talenty světa?
  • Jak zajistím, aby mezi vzdálenými kolegy fungovala spolupráce?
  • Jaké nástroje mám používat?
  • Jak zabráním pocitu izolace a vyhoření svých pracovníků?
  • Kde všude se dá pracovat?

 

Název původní knihy: Remote: Office Not Required

Edice: Žádná velká věda

Překladatel: Jaromír Vicari

Počet stránek: 248

Vazba: Pevná s přebalem

Barevnost: Černobílá

ISBN: 978-80-87270-99-8

Formát: 135 × 200 mm

 

Jason Fried a David Heinemeier Hansson jsou zakladatelé firmy Basecamp (dříve 37signals), průkopnické softwarové společnosti, a tvůrci nejznámějšího webového nástroje Basecamp na řízení projektů a dalších užitečných produktů, jako je Backpack, Highrise a Campfire. Jejich první kniha Restart (v originále Rework) se stala bestsellerem podle New York Times a také jednou z nejprodávanějších knih našeho nakladatelství.

 

Časté otázky

Cena za Melvil Práce na dálku – Jason Fried a David Heinemeier Hansson je 271 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Melvil Práce na dálku – Jason Fried a David Heinemeier Hansson si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788087270998.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Albatros Media Umění být zdráv – Jan Vojáček, Naše Nakladatelství Domácí lékař – Snadná diagnostika zdravotních obtíží, Albatros Media Kuchařka Delicious blog Lucie, Pravda.Je Vzestup po úrovních vědomí – Dr. David R. Hawkins