Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson

329 

Katalogové číslo: 9788076700024 Kategorie: Štítek:

Popis

Divočina v zahradě – Dave Goulson

Divokou přírodu máme přímo pod nosem – v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka. Zaníceně vysvětluje, jak jsou naše životy a osud celého lidstva neoddělitelně propojené se životy škvorů, včel, zlatooček a pestřenek, nedoceňovaných hrdinů přírodního světa. Zásadní kniha pro každého, kdo má zahradu a není mu lhostejná naše planeta.
  •  

Počet stránek: 302

Překladatel: Lenka Adamcová

Vazba: pevná

Formát: 125 x 200 mm

ISBN: 978-80-7670-002-4

 

Dave Goulson vystudoval biologii na Oxfordské univerzitě a v současnosti působí jako profesor biologických věd na univerzitě v Sussexu. Posledních dvanáct let strávil studiem čmeláků a publikoval více než 250 vědeckých článků o jejich biologii. V roce 2006 založil organizaci na ochranu čmeláků Bumblebee Conservation Trust. Je autorem bestselleru Sunday Times s názvem A Sting in the Tale, jenž se v roce 2013 dostal do užšího výběru na Cenu Samuela Johnsona, a dále knih A Buzz in the Meadow a Bee Quest. Jeho knihy jsou poučné, zároveň čtivě a vtipně napsané, autor vypráví s nesmírným zaujetím a svůj výklad prokládá poznatky z vlastního života.

Časté otázky

Cena za Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson je 329 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788076700024.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Nakladatelství Kazda Zkuste to doma sami – kuchyně – Smarticular, Fontána Léčení syrovou stravou – Jenny Ross, Anag Makrobiotické nedělní vaření (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná, Anag Jak se mít dobře – Využívejte své vlastní přírodní zdroje a získejte pohodu, kterou si udržíte po celý život – Abby Wynne