Nakladatelství Kazda Můj první les. Trvale udržitelné a přirozené lesní hospodářství – Peter Wohlleben

359 

Katalogové číslo: 9788090742048 Kategorie: Štítek:

Popis

Můj první les. Trvale udržitelné a přirozené lesní hospodářství – Peter Wohlleben

Sníte-li o vlastním lese, pak vám bude tato kniha zkušeného a prozíravého průvodce, lesníka, hospodáře, autora i učitele vítaným rádcem.

Obhospodařujte les ekologicky a úspěšně – hned od začátku. Koupě lesa, hospodaření v souladu s principy trvalé udržitelnosti, výběr stromů, tradiční lesnické práce, rozhodnutí o těžbě stromů, prodej dřeva i příprava palivového dříví: To vše zde najdete pěkně pohromadě a vysvětleno krok za krokem.

Co vám rostliny prozradí o kvalitě půdy a stavech lesní zvěře? Jak poznáte charakter a zdravotní stav svých stromů? Jak připravíte svůj les na klimatické změny a jak i bez kácení dosáhnete zisku? 

  •  

Počet stránek: 256

Překladatel: Magdalena Havlová

Vazba: vázaná 

Formát: 175 x 240 mm

ISBN: 978-80-907420-4-8

 

Peter Wohlleben (1964) se již od dětství chtěl stát ochráncem přírody. Studoval lesnictví a přes dvacet let pracoval jako úředník zemské lesní správy. Dnes vede Lesní akademii v německém regionu Eifel a usiluje o návrat pralesů do různých oblastí světa. Často vystupuje v televizních pořadech, pořádá přednášky a semináře a píše knihy na témata týkající se lesa a ochrany přírody. Svými bestsellery Tajný život stromů, Citový život zvířat, Slyšíš, jak mluví stromy a dalšími nadchl čtenáře po celém světě. V Německu nedávno začal vydávat časopis Wohllebenův svět. V roce 2019 mu byla udělena Bavorská státní medaile za zásluhy při ochraně životního prostředí, a to za jeho citlivé a nekonvenční zprostředkovávání vědeckých poznatků.

Časté otázky

Cena za Nakladatelství Kazda Můj první les. Trvale udržitelné a přirozené lesní hospodářství – Peter Wohlleben je 359 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nakladatelství Kazda Můj první les. Trvale udržitelné a přirozené lesní hospodářství – Peter Wohlleben si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788090742048.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Anag Filozofie a mystika vína – JUDr. Jiří Mejstřík, Pravda.Je Já: realita a subjektivita – Dr. David R. Hawkins, Fontána Jóga – Věra Knížetová, Josef Tillich, Pravda.Je Vzestup po úrovních vědomí – Dr. David R. Hawkins