Naše Nakladatelství Domácí lékař – Snadná diagnostika zdravotních obtíží

399 

Katalogové číslo: 9788075851390 Kategorie: Štítek:

Popis

Domácí lékař – Snadná diagnostika zdravotních obtíží

Diagnostikujte každý zdravotní problém s tímto jednoduchým obrazovým průvodcem příznaků.

Tento jednoduchý obrazový průvodce vám pomůže zachytit jakýkoliv symptom, zjistit, o jaký problém by se mohlo jednat a jaké další kroky podniknout. Ať už se jedná o příznak, který jste delší dobu ignorovali, nebo například náhlou bolest po pádu, příručka je plná diagnostických návodů, které vás odkážou na předpokládané nemoci nebo zranění, a po bližším určení na srozumitelné popisy jednotlivých potíží. Situace ohrožující život nebo nemoci, které si vyžadují okamžitý lékařský zásah, jsou jasně vyznačeny.

Tato kniha je ideálním pomocníkem, který vám pomůže odhalit potenciální problémy a zjistit, jak postupovat dál.

  •  

Počet stránek: 256

Vazba: pevná

ISBN: 978-80-7585-139-0

 

Časté otázky

Cena za Naše Nakladatelství Domácí lékař – Snadná diagnostika zdravotních obtíží je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Naše Nakladatelství Domácí lékař – Snadná diagnostika zdravotních obtíží si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075851390.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Pravda.Je Vzestup po úrovních vědomí – Dr. David R. Hawkins, Anag Jak se mít dobře – Využívejte své vlastní přírodní zdroje a získejte pohodu, kterou si udržíte po celý život – Abby Wynne, Wim Hof – Ledový muž, Melvil Cirkadiánní kód proti cukrovce – Satchin Panda