Naše Nakladatelství Přírodní péče o pleť a vlasy – Sophie Thompson

329 

Katalogové číslo: 9788075856791 Kategorie: Štítek:

Popis

Přírodní péče o pleť a vlasy – Sophie Thompson

V péči o pokožku je podle mě tím nejlepším pomocníkem sama příroda. Při správném použití můžeme prostřednictvím přírodních, jedlých výrobků získat pleť, jakou jsme si vždy přáli, ať už je potřeba ji zklidnit, vyhladit, hydratovat, osvěžit nebo tonizovat. S touto knihou si dávám za cíl pomoci vám pochopit, co přesně si nanášíte na kůži, a ukázat vám, jak si z domácích surovin vytvořit efektivní a zároveň přírodní kosmetiku. Doufám, že vám při použití těchto návodů učaruje právě přírodní přístup k péči o pleť, tělo a vlasy.
 

Počet stránek: 144

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7585-679-1

 

Časté otázky

Cena za Naše Nakladatelství Přírodní péče o pleť a vlasy – Sophie Thompson je 329 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Naše Nakladatelství Přírodní péče o pleť a vlasy – Sophie Thompson si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075856791.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Proč spíme – Matthew Walker, Melvil GAME CHANGERS: Co lídři, inovátoři a nezávislí lidé dělají, aby zvítězili – Dave Asprey, Kosmas Tajemství zdravého stárnutí – Patrick Holford, Jerome Burne, Pravda.Je Mysl celého těla – Dr. Thomas R. Verny