Now® Foods NOW Essential Oil, Ginger oil (éterický olej Zázvor), 30 ml

239 

Katalogové číslo: 733739075505 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Ginger oil (éterický olej Zázvor), 30 ml

  • Pikantní a teplá vůně.
  • Atributy: vyjasňování a stabilizace

Metoda extrakce: pára destilovaná ze sušeného podzemku

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% čistý zázvorový olej (Zingiber officinale).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Ginger oil (éterický olej Zázvor), 30 ml je 239 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Ginger oil (éterický olej Zázvor), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075505.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergy 5%, éterický olej, 10 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Peaceful sleep oil (éterický olej pro spokojený spánek), 30 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Lemon oil (éterický olej Citrón), 30 ml, BrainMax Aroma Difuzér MANDALA DARK s dalkovým ovládáním