Albatros Media Kuchařka Delicious blog Lucie

299 

Katalogové číslo: 9788026412823 Kategorie: Štítek:

Popis

Kuchařka Delicious blog Lucie

Lucie, umístěná v první desítce v soutěži food blogerka roku 2014, pro vás napsala kuchařku, která přináší notnou dávku inspirace, a to i velmi zkušeným milovníkům zdravé kuchyně. Naučí vás používat nové suroviny či jiný způsob přípravy, a je vysoce pravděpodobné, že vaše kulinářské dílo připravené podle těchto receptů přesvědčí dosavadního odpůrce všeho zdravého o tom, že zdravé znamená prostě úžasné! Kniha obsahuje recepty pro kompletní denní menu a k tomu kupu drobností, dezertů, zmrzlin a nápojů.

 

Počet stránek: 224

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

ISBN: 978-80-2641-282-3

Formát: 167×225 mm

 

 

Časté otázky

Cena za Albatros Media Kuchařka Delicious blog Lucie je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Albatros Media Kuchařka Delicious blog Lucie si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788026412823.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Pravda.Je Objevení boží přítomnosti – Dr. David R. Hawkins, Nakladatelství Kazda Divočina v zahradě – Dave Goulson, Anag Filozofie a mystika vína – JUDr. Jiří Mejstřík, Melvil Zdravá střeva – Justin a Erica Sonnenburgovi