Albatros Media Rychlé fit recepty – Blanka Malchárková

349 

Katalogové číslo: 9788026427919 Kategorie: Štítek:

Popis

Rychlé fit recepty – Blanka Malchárková

Vyzkoušejte jednoduché recepty, které využívají úplně běžné ingredience, přitom jsou lákavé a moc dobré a navíc budou podporovat i vaše předsevzetí žít zdravě. Můžete mlsat bez cukru, protože autorka vás naučí využívat přírodní sladidla (banány, med, jablka…). Můžete mlsat bez čekání, protože mnohé recepty jsou velmi rychlé na přípravu. Můžete mlsat i bez sladkostí, protože v knize najdete i pár dobrůtek slaných. 

 

Počet stránek: 160

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

ISBN: 978-80-2642-791-9

Formát: 210×247 mm

 

 

Časté otázky

Cena za Albatros Media Rychlé fit recepty – Blanka Malchárková je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Albatros Media Rychlé fit recepty – Blanka Malchárková si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788026427919.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Anag Jak se mít dobře – Využívejte své vlastní přírodní zdroje a získejte pohodu, kterou si udržíte po celý život – Abby Wynne, Nakladatelství Kazda BIO je naše cesta. Příběhy z putování po našich ekologických farmách – Marie Šuláková, Melvil Nastavení mysli – upravené vydání, Albatros Media Jídlem proti Alzheimerově chorobě – Cinzia Cuneo