Anag Makrobiotické nedělní vaření (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná

339 

Katalogové číslo: 9788075540799 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Anag

Popis

Makrobiotické nedělní vaření (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná

Chutné recepty na každou neděli v roce

Kniha nabízí zajímavé a chutné recepty na každou neděli v roce – můžete si uvařit podle ročních období, připravit chutné jídlo podle makrobiotických zásad z přirozených potravin, tedy plodů, které pole a zahrady kolem nás nabízejí ke sklizni a k sezónnímu zpracování. A co si pro chuťové buňky připravíte na závěr? No přeci dezert! Samozřejmě sladký a hladký!

Objevte kouzlo chutného a zdravého rodinného vaření

Prožijete radost při objevování nových chutí při přípravě vánočního „makroví“, s přáteli můžete sdílet své pocity při popíjení léčebných nápojů, s dětmi zaměříte pozornost na zdravé svačinky a pamlsky a všichni společně si vyzkoušíte svou kreativitu při přípravě zeleninových pokrmů a zjistíte, že pořádná chuť je nepostradatelná, a to jak u přípravy vánočního, tak novoročního menu.

Zdarma přiložené DVD se cvičeními

A nakonec malý bonus pro velkou radost : kniha je doplněna o DVD se základy energetických cvičení Do-In, která můžete provádět hned ráno po probuzení, a cviky pro posílení či uzdravení jednotlivých orgánů, které můžete cvičit v průběhu dne, a to jak doma, tak venku.

  •  

 

Počet stránek: 252

Vazba: brožovaná + DVD

ISBN: 978-80-7554-079-9

 

 

Ing. Dagmar Lužná – narodila se v roce 1960 ve znamení Střelce. O makrobiotiku se aktivně zajímá od roku 1990. Absolvovala kurzy u Ing. Jarmily Průchové a později u Milana Dvořáka, získala certifikát „Poradce pro tvůrčí makrobioticky životni styl“. V letech 2000 až 2008 provozovala v Olomouci prodejnu zdravé výživy Ječmínek. V roce 2010 dokončila v magisterském studijním programu vzdělaní na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně jako inženýrka ekonomie v gastronomii.

 

Časté otázky

Cena za Anag Makrobiotické nedělní vaření (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná je 339 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Anag Makrobiotické nedělní vaření (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075540799.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Albatros Media Do hrnku a misky – Kamila Procházková, Nejlevnější knihy Detoxikace léčivými oleji – David Frej, Nejlevnější knihy Jak dál po antibiotikách – Jiří Kuchař, David Frej, Josef Jonáš, Albatros Media Kuchařka Delicious blog Lucie