Jota Cesta ledového muže – Koen de Jong, Wim Hof

329 

Katalogové číslo: 9788075658869 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Jota

Popis

Cesta ledového muže – Koen de Jong, Wim Hof

Současná věda již prokázala, že legendární metoda Wima Hofa založená na práci s dechem, myslí a chladem může opravdu výrazně napomoci k celkovému fyzickému i psychickému zdraví. Dodá nám tolik potřebnou energii, zlepší krevní oběh a odolnost proti stresu, podpoří imunitní systém, posílí celkovou tělesnou kondici a díky ní se naše tělo dokáže snáze vypořádat s nemocemi.

Wim svou metodu vyvíjel několik desítek let a vše má odzkoušené přímo na sobě. Uběhl půlmaraton v -30 °C jenom v šortkách, uplaval stovky metrů pod ledem, vydržel 90 minut v ledu, aniž by se změnila vnitřní teplota jeho těla, a zrychlil svůj metabolismus o více než 300 procent. Tato kniha dokumentuje, jak kdokoli, kdo si osvojí Wimovu metodu, může rychle a bezpečně zlepšit své zdraví a sílu.

Praktická kniha s konkrétními návody pro všechny, kteří chtějí praktikovat metodu Wima Hofa. Včetně 30denní výzvy pro ty, kteří s metodou teprve začínají.

 

cim_wim_hof_dobyl_svet_Infografika-BrainMarket-2_CZ

 

Název původní knihy: The Way of the Iceman

Překladatel: Koen de Jong Wim Hof

Počet stránek: 183

Vazba: Pevná s přebalem

ISBN: 978-80-7565-886-9

Časté otázky

Cena za Jota Cesta ledového muže – Koen de Jong, Wim Hof je 329 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jota Cesta ledového muže – Koen de Jong, Wim Hof si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075658869.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Anag Umění vyváženého života – Shaun Matthews, Jota Polévkový detox – Blatteis Angela, Vella Vivienne, Melvil Zdravá střeva – Justin a Erica Sonnenburgovi, Maitrea Vědecké aspekty ájurvédy