Fontána Léčení syrovou stravou – Jenny Ross

339 

Katalogové číslo: 9788073367947 Kategorie: Štítek:

Popis

Léčení syrovou stravou – Jak dosáhnout zářivého zdraví pomocí živé stravy

Jenny vám ukáže, jak si připravit lahodné syrové pokrmy a sladké i slané svačiny, které dodají vašemu tělu velké množství živin a současně budou působit jako preventivní medicína. Ať již si přejete zlepšit zdraví svého srdce, mozku či kostí, zvýšit schopnost soustředění, podpořit vývoj svého dítěte anebo lépe zvládat diabetes, tento srozumitelný průvodce vám ukáže, jak můžete dosáhnout co nejlepšího zdraví díky přirozené živé stravě.

Živá rostlinná strava tvoří základ vašeho zdraví i zdraví celé vaší rodiny. Vychutnejte si takové lahodné recepty, jako jsou například ovocné energetické tyčinky, malinový koláč s kokosem, ořechovo-máslové řezy se skořicí, omlazující zelené saláty či čokoládový trifle s ovocem a oživte díky nim své tělo, mysl i ducha!

Jenny Ross, která je majitelkou a ředitelkou řetězce restaurací živé kuchyně 118 Degreesv Orange County v Kalifornii, patří k průkopníkům hnutí živé stravy již od roku 2000, kdy otevřela svou první kavárnu v Los Angeles. Její jedinečné recepty okouzlily zákazníky z celé země a její produktová řada je dostupná v prodejnách zdravé výživy po celých Spojených státech.

Název původní knihy:

Překladatel: Kristýna Hájková

Počet stránek: 264

Vazba: měkká

Barevnost: 

ISBN: 978-80-7336-794-7

Formát: 

Vyšlo: 2015

Časté otázky

Cena za Fontána Léčení syrovou stravou – Jenny Ross je 339 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fontána Léčení syrovou stravou – Jenny Ross si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788073367947.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Melvil Zdravá střeva – Justin a Erica Sonnenburgovi, Naše Nakladatelství Snadná cesta dětí ke zdravé stravě – Emily Leary, Jota Ketodieta – Leanne Vogelová, Anag Jak se mít dobře – Využívejte své vlastní přírodní zdroje a získejte pohodu, kterou si udržíte po celý život – Abby Wynne