Maitrea Tvoje plodnost ve tvých rukou – Toni Weschlerová

739 

Katalogové číslo: 9788075005632 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Maitrea

Popis

Tvoje plodnost ve tvých rukou – Toni Weschlerová

Toto aktualizované vydání průlomového bestselleru vám poskytne veškeré potřebné informace pro monitorování vašeho menstruačního cyklu – spolu s aktualizovanými informacemi o nejnovějších reprodukčních technologiích. Jste nespokojené se svou současnou metodou antikoncepce? Nebo demoralizované svými snahami o početí dítěte? Zažíváte v různých částech svého cyklu matoucí příznaky? Tento nedocenitelný zdroj odpoví na vaše otázky a současně vám poskytne úžasné pochopení vlastního těla. Kniha Tvoje plodnost ve tvých rukou už pomohla doslova statisícům žen přirozenou cestou předcházet těhotenství, maximalizovat jejich šance na otěhotnění nebo prostě získat lepší kontrolu nad vlastním gynekologickým a sexuálním zdravím.

Toni Weschlerová podrobně vysvětluje velmi přínosnou Metodu sledování plodnosti (MSP), v angličtině Fertility Awareness Method (FAM), která vám za pouhých pár minut denně umožní:

* užívat si vysoce účinnou a vědecky prokázanou metodu přirozené antikoncepce bez chemie a jakýchkoli prostředků,

*maximalizovat své šance na početí předtím, než navštívíte lékaře nebo se uchýlíte k invazivním možnostem vyspělých reprodukčních technologií,

* urychlit léčbu případných problémů s plodností možností rychle identifikovat překážky v otěhotnění,

* získat kontrolu nad vlastním gynekologickým a sexuálním zdravím a skutečně ho pochopit.

* plně revidovaný a intuitivní systém vedení záznamů,

* výběr individualizovaných vzorových tabulek pro antikoncepci, dosažení těhotenství, kojení a menopauzu,

* rozšířenou šestnáctistránkovou barevnou přílohu, jež odráží nejdůležitější koncepty knihy,

* šest zcela nových kapitol o tématech zahrnujících přirozené vyrovnávání hladin hormonů, ochrany vaší budoucí plodnosti a tří možných zdravotních problémů, o nichž by všechny ženy měly vědět.

 

Počet stránek: 581

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7500-563-2

 

Toni Weschlerová – má magisterský titul v oblasti veřejného zdraví a v USA je celostátně uznávanou pedagožkou a mluvčí pro oblast ženského zdraví. Je také autorkou knihy Cycle Savvy, jež dospívajícím dívkám přináší poučení o jejich těle. Bývá častým hostem televizních a rozhlasových pořadů. Toni Weschlerová žije v Seattlu ve státě Washington.

Časté otázky

Cena za Maitrea Tvoje plodnost ve tvých rukou – Toni Weschlerová je 739 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Maitrea Tvoje plodnost ve tvých rukou – Toni Weschlerová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075005632.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Pravda.Je Krátká zamyšlení o osvícení – Dr. David R. Hawkins, Albatros Media Rozhodni se být zdráv – Jan Vojáček, Věra Keilová, Pravda.Je Vševidoucí Já – Dr. David R. Hawkins, Albatros Media Moje zahradní kuchařka – kolektiv