Nakladatelství Kazda BIO je naše cesta. Příběhy z putování po našich ekologických farmách – Marie Šuláková

299 

Katalogové číslo: 9788090719798 Kategorie: Štítek:

Popis

BIO je naše cesta. Příběhy z putování po našich ekologických farmách – Marie Šuláková

Proč se rozhodli pro cestu BIO? Jak žijí? A jsou šťastní v tom, co dělají? V životě? Splnil se jim jejich sen nebo by to chtěli jinak? Všechny tyto otázky spolu souvisí a skoro na všechny tady dostanete odpověď. Od lidí z 15 biofarem, kteří si na mě udělali čas, na chvíli odskočili od své práce a mnohdy si nestihli opláchnout ani ruce a tak jsem voněla zvířaty, hlínou, slámou a ta mi pak čouhala i z bot a mně to vůbec nevadilo. Při natáčení jsem občas do něčeho šlápla, hladila jsem kočky, psy, krávy, koně, ovce, obdivovala zeleninu, obilí nebo nasávala vůni levandule a čokolády. A tak se při čtení jednotlivých rozhovorů a reportáží můžete těšit na skutečné lidské a někdy i zvířecí povídání od zemědělců a výrobců, kteří se rozhodli pracovat v bio režimu a už to nějaký pátek i dělají.  Většinou v krajině, která je ještě stále krásná, v místech, kam vedou klikaté a kamenité cesty, v půdě do níž se pomalu vrací život broučků, žížal, motýlů nebo ježků.

  •  

Počet stránek: 208 

Vazba: vázaná

Formát: 200 x 270mm

ISBN: 978-80-907197-9-8

 

Marie Šuláková (*1974) je původní profesí novinářka, publicistka na volné noze, autorka několika knížek, které se věnují regionálním výrobkům v Olomouckém kraji, regionální historii či vlastivědě pro děti. Žije v Olomouci a je matkou pěti synů.

Nikol Klapková (*1990) je fotografka na volné noze a člen projektu Slušná firma. Zaměřuje se na dokumentování životních etap lidí. Blízká témata jejímu srdci i hledáčku objektivu jsou poctivé a smysluplné produkty či služby, minimalismus, uvědomělá spotřeba či ohleduplnost k přírodě. S manželem bydlí v Praze a fotí v ČR i v zahraničí.

Časté otázky

Cena za Nakladatelství Kazda BIO je naše cesta. Příběhy z putování po našich ekologických farmách – Marie Šuláková je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nakladatelství Kazda BIO je naše cesta. Příběhy z putování po našich ekologických farmách – Marie Šuláková si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788090719798.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Melvil Čtyřhodinové tělo – Timothy Ferriss, Melvil Kompletní průvodce půstem – Jason Fung a Jimmy Moore, Fontána Léčení syrovou stravou – Jenny Ross, Albatros Media Rychlé fit recepty – Blanka Malchárková