Nakladatelství Kazda Zkuste to doma sami – kuchyně – Smarticular

299 

Katalogové číslo: 9788088316008 Kategorie: Štítek:

Popis

Zkuste to doma sami – kuchyně – Smarticular

Zapomeňte na nezdravé nebo drahé výrobky ze supermarketu, lepší alternativu si totiž může každý připravit snadno doma! 137 z našich nejlepších receptů a nápadů do kuchyně vám ukáže, jak je to snadné.

Proto se vyplatí připravovat mnohé produkty doma a nekupovat je.

  • Lepší pro zdraví: Namísto nezdravých a umělých přísad obsahují domácí výrobky přírodní suroviny. Některé dokonce rostou přímo před vašimi dveřmi a jsou plné vitálních látek pro vyváženou a zdravou stravu.
  • Lepší pro životní prostředí: S domácími produkty ušetříte velké množství obalového materiálu a plastů. Navíc můžete dát přednost regionálním, sezónním surovinám, předejít dlouhým transportům a šetřit zdroje.
  • Lepší pro domácí rozpočet: Domácí výrobky jsou téměř vždy výrazně levnější než kupované potraviny, především tehdy, když použijete pouze čistě přírodní suroviny.
  • Lepší pro vás: Příprava domácích výrobků přináší radost, stimuluje kreativitu, posiluje sebedůvěru a budete díky ní o něco nezávislejší.

Běžné výrobky ze supermarketu obsahují stále méně toho, co skutečně potřebujeme pro vyváženou a plnohodnotnou stravu. Zato obsahují stále více cukru, soli, tuků a syntetických přísad. Váže se k nim i ohromné množství odpadu. Přitom lze doma velmi snadno připravit udržitelné produkty jako alternativu k modernímu masovému konzumu! Jsou vyrobené z přírodních surovin, jsou zdravější než průmyslové výrobky, a navíc výrazně levnější. Čokoládová pomazánka, zeleninová kořenicí pasta, jíška, sirup na kašel, rostlinné nápoje a mnoho dalšího – tyto věci nemusíte kupovat, můžete je mnohem lépe připravit doma! Nechte se inspirovat a udělejte také vy vaši domácnost o něco zelenější.

 

Počet stránek: 192

Překladatel: Monika Řezníčková

Vazba: brožovaná

Formát: 147 x 210 mm

ISBN: 978-80-88316-00-8

 

Časté otázky

Cena za Nakladatelství Kazda Zkuste to doma sami – kuchyně – Smarticular je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nakladatelství Kazda Zkuste to doma sami – kuchyně – Smarticular si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788088316008.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Pravda.Je Sláva strojů a měst, audiokniha na CD – Jaromír Rašín, Fontána Veganská kuchařka – Tony a Yvonne Bishop-Weston, Nakladatelství Kazda Podstata pouště – Michael Martin, Naše Nakladatelství Domácí lékař – Snadná diagnostika zdravotních obtíží