Naše Nakladatelství Kde se potkává Bůh s medicínou – Donald Walsch, Brit Cooper

299 

Katalogové číslo: 9788073907488 Kategorie: Štítek:

Popis

Kde se potkává Bůh s medicínou – Donald Walsch, Brit Cooper

Jsou zázračná uzdravení dílem medicíny nebo mají nějaké duchovní důvody? Je správná eutanázie? Mohou lékařská věda a duchovní učitelé najít společnou v nejdůležitějšímk bodě – uzdravení nemocného člověka?
Můžeme se ptát i jinak: Je v systému moderní západní medicíny místo pro Boha? Měly by být metafyzické a duchovní principy součástí výuky na lékařské fakultě? Je udržet pacienta při životě největší prioritu lékaře? Odpověď na všechny otázky zní ano.

Je možné, že lidské bytosti jsou více než jen fyzické osoby s vysoce rozvinutým myšlením? Je možné, že jsme také (nebo dokonce především) duchovní bytosti? Pokud ano, mohou se při léčbě těla i ducha zapojit i jiné postupy než čistě vědecké?

  •  

Počet stránek: 248

Vazba: pevná

ISBN: 978-80-7390-748-8

 

Časté otázky

Cena za Naše Nakladatelství Kde se potkává Bůh s medicínou – Donald Walsch, Brit Cooper je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Naše Nakladatelství Kde se potkává Bůh s medicínou – Donald Walsch, Brit Cooper si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788073907488.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Melvil Práce na dálku – Jason Fried a David Heinemeier Hansson, Cirkadiánní kód – Satchin Panda, Melvil Čtyřhodinové tělo – Timothy Ferriss, Anag Umění vyváženého života – Shaun Matthews