Naše Nakladatelství Snadná cesta dětí ke zdravé stravě – Emily Leary

399 

Katalogové číslo: 9788075856586 Kategorie: Štítek:

Popis

Snadná cesta dětí ke zdravé stravě – Emily Leary

Tato kniha je jednoduchý návod pro rodiče, kteří bojují s vybíravým stravováním svých ratolestí, jak zařadit nové pokrmy na rodinný jídelníček. Emily Leary, úspěšná bloggerka a matka dvou dětí, vás provede svým jedinečným pětifázovým programem, který se zabývá problematikou „vybíravého jedení“ holistickým způsobem, jenž jídlo spojuje s představivostí a dělá z rodičů parťáky – nikoliv nepřátele – svých dětí.

Objevte potěšení z toho, že můžete ke stolu přinést jakékoliv zdravé jídlo – a vaše rodina ho sní.

Počet stránek: 224

Vazba: pevná

ISBN: 978-80-7585-658-6

 

Časté otázky

Cena za Naše Nakladatelství Snadná cesta dětí ke zdravé stravě – Emily Leary je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Naše Nakladatelství Snadná cesta dětí ke zdravé stravě – Emily Leary si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075856586.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Melvil Dobře živeni – Melissa Joulwanová, Pravda.Je Sláva strojů a měst, audiokniha na CD – Jaromír Rašín, Melvil Kompletní průvodce půstem – Jason Fung a Jimmy Moore, Proč spíme – Matthew Walker